Anuncios

EMAITZAK

18-08-07 LIZARRA (REMONTIVAL) 18:00

AGIRRE-ITURRIAGA 19-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA

BENGOETXEA VI-IMAZ 22-17 IRRIBARRIA-MARTIJA

 

18-08-07 GASTEIZ (OGETA) 22:15

ELORDI-IRUSTA 7-18 BAKAIKOA-ARANGUREN

La Blanca (1/2): ALTUNA III-ZABALETA 22-15 OLAIZOLA II-ALBISU

ELEZKANO II-RUIZ 20-22 *VICTOR-UNTORIA

 

18-08-06 GASTEIZ (OGETA) 22:15

ARRETXE II-ESKIROZ 18-8 MENDIZABAL III-LASA IV

La Blanca (1/2): EZKURDIA-REZUSTA 22-12 ARTOLA-LARUNBE

DARIO-MERINO II 16-18 PEÑA II-IBAI ZABALA

 

18-08-05 OIARTZUN (MADALENSORO) 18:00

ARRETXE II-ESKIROZ 22-18 P.ETXEBERRIA-IRUSTA

UGALDE-IMAZ 17-22 PEÑA II-MERINO II

 

18-08-05 ASPARIEGOS 18:00

4 1/2: GORKA 22-12 URRETABIZKAIA II

BENGOETXEA VI-IBAI ZABALA 17-22 *AGIRRE-UNTORIA 

 

18-08-05 GASTEIZ (OGETA) 17:00

Desafío del vino

ELEZKANO II-MARTIJA 22-16 ARTEAGA II-ARETXABALETA

Revancha manomanista: ALTUNA III 22-5 OLAIZOLA II

4 1/2: *DARIO 9-22 VICTOR 

 

18-08-04  ALTO DEL CAMPO de VILVIESTRE DEL PINAR

PEÑA II-LADIS GALARZA 21-22 BAKAIKOA-ITURRIAGA

 

18-08-03 DONEZTEBE 19:00

AGIRRE-ARANGUREN 13-22 BAKAIKOA-ERASUN

*BENGOETXEA VI-MARIEZKURRENA II 10-22 ARTEAGA II-IMAZ

 

18-07-31 AZPEITIA (IZARRAITZ) 22:00

P.ETXEBERRIA-ARANGUREN 22-19 ALBERDI-EROSTARBE

ALTUNA III-ALBISU 22-16 OLAIZOLA II-ZABALETA

 

 

18-07-31 LODOSA 20:30

*GORKA-IBAI ZABALA 19-22 BAKAIKOA-LADIS GALARZA

BENGOETXEA VI-ITURRIAGA 16-22 ARTOLA-IMAZ 

 

18-07-31 ZARAUTZ (ARITZBATALDE) 17:00

ELORDI-JAUNARENA 8-22 PEÑA II-ESKIROZ

ELEZKANO II-P.RUIZ 22-19 LASO-*UNTORIA

 

18-07-29 ZEANURI 17:00

TORNEO BIZKAIA: SOLUBE v KOLTZA

Mano a mano: UGALDE 1-18 DARIO

ELEZKANO II-ZABALETA 6-22 IRRIBARRIA-REZUSTA

4 1/2: RETEGI BI 15-18 EZKURDIA

 

18-07-27 AMEZKETA (LARRUNARRI) 22:00

MENDIZABAL III-MARTINEZ 16-22 ELORDI-TOLOSA

ALTUNA III-MARTIJA 9-22 IRRIBARRIA-REZUSTA 

 

18-07-27 HUERCANOS 18:00

OLAIZOLA II-LARUNBE 22-20 BENGOETXEA VI-ALBISU

 

18-07-28 HUERCANOS 17:30

VICTOR-UNTORIA 12-22 ARTEAGA II-*IMAZ

 

18-07-26 ORDIZIA 18:00

MENDIZABAL III-P.RUIZ 22-20 UGALDE-JAUNARENA

ALTUNA II-MARTIJA 22-20 IRRIBARRIA-ALBISU 

 

18-07-25 ERMUA 17:00

ELORDI-EROSTARBE 18-22 P.ETXEBERRIA-TOLOSA

EZKURDIA-ZABALETA 10-22 ELEZKANO II-REZUSTA 

 

18-07-25 GASTEIZ (OGETA) 18:00

ALTUNA III-MERINO II 22-17 RETEGI BI-MARTIJA 

 

18-07-23 ERRENTERIA (FANDERIA) 17:00

RETEGI BI-MARTIJA 16-22 ARTOLA-IMAZ

ALTUNA III-ZABALETA 22-16 OLAIZOLA II-ALBISU

 

 

18-07-22 BARAKALDO (BARAKALDES) 18:00

TORNEO BIZKAIA: GORBEA v KOLTZA

Mano a mano: P.ETXEBERRIA 11-18 DARIO

ALTUNA III-MARTIJA 16-22 IRRIBARRIA-REZUSTA

4 1/2: MENDIZABAL III 6-22 EZKURDIA

 

18-07-22 ETXEBARRI 18:00

TORNEO BIZKAIA: ANBOTO 2-1 OIZ

Mano a mano: ERASUN 9-18 BAKAIKOA

ARTOLA-ALBISU 22-14 OLAIZOLA II-ARETXABALETA

4 1/2: VICTOR 18-12 ARTEAGA II

 

 

18-07-20 ARRIGORRIAGA 22:00

TORNEO BIZKAIA: OIZ 2-1 GANEKOGORTA

4 1/2: ARTEAGA II 8-18 LASO

OLAIZOLA II-ARETXABALETA 22-19 BENGOETXEA VI-LARUNBE

Mano a mano: BAKAIKOA 18-10 URRETABIZKAIA II

 

18-07-16 AMOREBIETA-ETXANO 18:00

OLAIZOLA II-LARUNBE 21-22 BENGOETXEA VI-ALBISU

 

18-07-14 IRUÑEA (LABRIT) 17:30

*RETEGI BI-P.RUIZ 14-22 VICTOR-ARANGUREN

San Fermin (finala): EZKURDIA-REZUSTA 22-16 IRRIBARRIA-ZABALETA

GORKA-ETCHEGOIN 14-18 UGALDE-IRUSTA

 

18-07-13 ANTZUOLA 19:00

MENDIZABAL III-MERINO 19-22 P.ETXEBERRIA-EROSTARBE

 

18-07-13 IRUÑEA (LABRIT) 22:15

ARDOAREN DESAFIOA

4 1/2: RETEGI BI 20-22 ARTOLA

*OLAIZOLA II-MARIEZKURRENA II 22-16 ELEZKANO II-MERINO II

Mano a mano: *DARIO 13-22 LASO

 

18-07-12 IRUÑEA (LABRIT) 22:15

ARRETXE II-ESKIROZ 13-18 *MENDIZABAL III-LASA IV

San Fermin: EZKURDIA-REZUSTA 22-15 *ELEZKANO II-MARTIJA

*PEÑA II-UNTORIA 18-12 P.ETXEBERRIA-*P.RUIZ

 

18-07-11 IRUÑEA (LABRIT) 22:15

ARRETXE II-ITURRIAGA 18-10 UGALDE-MARTINEZ

San Fermin: OLAIZOLA II-IMAZ 21-22 IRRIBARRIA-ZABALETA

MENDIZABAL III-IRUSTA 13-18 BAKAIKOA-ERASUN

 

18-07-10 IRUÑEA (LABRIT) 22:15

*GORKA-URRETABIZKAIA II 18-12 ELORDI-MERINO

San Fermin: ALTUNA III-MARTIJA 12-8 (lesión de Altuna) BENGOETXEA VI-*ARETXABALETA

RETEGI BI-EROSTARBE 14-22 LASO-*ESKIROZ

 

18-07-09 LESAKA 18:00

4 1/2: ARRETXE II 22-12 GORKA

VICTOR-ETCHEGOIN 22-17 ARTOLA-ARANGUREN

 

18-07-09 IRUÑEA (LABRIT) 22:15

DARIO-JAUNARENA 18-16 PEÑA II-LADIS GALARZA

San Fermín: OLAIZOLA II-IMAZ 17-22 ARTEAGA II-ALBISU

ELEZKANO II-TOLOSA 18-5 LASO-ERASUN

 

18-07-07 IRUÑEA (LABRIT) 17:30

VICTOR-ARETXABALETA 16-22 LASO-UNTORIA

San Fermin (liguilla) IRRIBARRIA-ZABALETA 22-19 ARTEAGA II-ALBISU

BAKAIKOA-ESKIROZ 18-17 UGALDE-MARTINEZ

 

18-07-08 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

MENDIZABAL III-P.RUIZ 19-22 P.ETXEBERRIA-MERINO II

San Fermin (liguilla) *BENGOETXEA-LARUNBE 7-22 EZKURDIA-REZUSTA

ELORDI-LASA IV 10-18 PEÑA II-ITURRIAGA

 

18-07-07 IRUÑEA (LABRIT) 11:00

RETEGI BI-JAUNARENA 10-22 ARTOLA-IBAI ZABALA

San Fermin 4 1/2 (finala): ALTUNA III 17-22 BENGOETXEA VI

 

19-06-29 MUNGIA 17:00

MENDIZABAL III-RUIZ 22-12 ELORDI-TOLOSA

ELEZKANO II-ZABALETA 22-9 IRRIBARRIA-REZUSTA

DARIO-MARTINEZ 18-11 UGALDE-IRUSTA

 

19-06-29 ZUMAIA (AITZURI) 19:30

PEÑA II-URRETABIZKAIA II 22-20 BAKAIKOA-ARANGUREN

OLAIZOLA II-LARUNBE 22-15 BENGOETXEA VI-ALBISU

 

19-06-29 SEGOVIA 20:00

VICTOR-LADIS GALARZA 22-21 LASO-ETCHEGOIN

 

19-06-30 BARAÑAIN (RETEGI) 18:00

ELEZKANO II-MARTIJA 22-19 P.ETXEBERRIA-ZABALETA

San Fermin 4 y medio (1/2): ALTUNA III 22-20 EZKURDIA

 

19-07-01 SOPELANA 17:00

ARTOLA-IBAI ZABALA 22-17 BAKAIKOA-ARETXABALETA

San Fermín 4 y medio (1/2): OLAIZOLA II 18-22 BENGOETXEA VI

 

18-06-24 EIBAR (ASTELENA) 17:00

MENDIZABAL III-MARTIJA 22-13 ELEZKANO II-RUIZ

San Fermin 4 1/2 (1/4): ALTUNA III 6-2 (Jaka lesionatu egin da) JAKA 

DARIO-EROSTARBE 22-10 ELORDI-JAUNARENA 

 

18-06-24 FUENMAYOR 18:00

ARRETXE II-URRETABIZKAIA II 20-22 GORKA-ITURRIAGA

 

18-06-24 SEGURA 18:00

4 1/2: PEÑA II 17-22 BAKAIKOA

OLAIZOLA II-IMAZ 22-15 ARTEAGA II-ALBISU

 

18-06-24 ARBIZU 18:30

UGALDE-IRUSTA 22-11 P.ETXEBERRIA-LASA IV

San Fermin 4 1/2 (1/4): EZKURDIA 22-7 IRRIBARRIA 

 

18-06-23 TOLOSA (BEOTIBAR) 17:00

PEÑA II-ERASUN 10-22 BAKAIKOA-ESKIROZ

OLAIZOLA II-ARANGUREN 22-20 ARTOLA-*IBAI ZABALA

 

18-06-23 MUSKIZ 18:00

VICTOR-ARETXABALETA 22-17 ARTEAGA II-LARUNBE

San Fermin 4 1/2 (1/4): BENGOETXEA VI 22-16 URRUTIKOETXEA 

 

18-06-22 LOGROÑO (ADARRAGA) 20:30

DARIO-P.RUIZ 15-22 P.ETXEBERRIA-MERINO

ALTUNA III-MERINO II 22-20 ELEZKANO II-ZABALETA 

 

18-06-13 GALLARTA 19:30

URRUTIKOETXEA-*ESKIROZ 19-22 ARTOLA-ARETXABALETA

 

18-06-15 URRESTILA 22:00

MENDIZABAL III-MARTINEZ 22-20 P.ETXEBERRIA-TOLOSA

ALTUNA III-REZUSTA 22-8 OLAIZOLA II-ZABALETA

 

18-06-16 BEASAIN (ANTZIZAR) 17:15

Neskak: GARAI-O.RUIZ DE LARRAMENDI 15-18 BERGARA-ARRILLAGA

ARTEAGA II-ARETXABALETA 17-22 PEÑA II-ALBISU

San Fermin 4 1/2 (1/8): BENGOETXEA VI 22-18 LASO

 

18-06-17 ARRUBAL 17:00

RETEGI BI-P.RUIZ 7-22 DARIO-MARTIJA

ALTUNA III-MERINO II 20-22 EZKURDIA-ZABALETA

 

18-06-09 ALDEATEJADA 19:00

ARRETXE II-ERASUN 20-22 GORKA-ITURRIAGA 

 

18-06-10 ZUMARRAGA (BELOKI) 17:30

Torneo Promesas ETB-LEPM (final): ALBERDI-MARIEZKURRENA II 15-22 ZUBIZARRETA-GARMENDIA

JAKA-MERINO II 10-22 ARTOLA-IMAZ

 

 

18-06-08 BEASAIN (ANTZIZAR) 22:00

Torneo LEPM-ETB Promesas: LERENA-GASKUE 6-22 ZUBIZARRETA-GARMENDIA

San Fermin 4 1/2 (1/8): RETEGI BI 16-22 IRRIBARRIA

San Fermin 4 1/2 (1/16): MENDIZABAL III 12-22 ELEZKANO II 

 

18-06-09 ZUBIRI 18:00

Torneo LEPM-ETB Promesas: ELOLA-ARANGUREN 10-22 ALBERDI-MARIEZKURRENA II

San Fermin 4 1/2 (1/16): VICTOR 14-22 LASO

 

18-05-26 IRUÑEA (LABRIT) 18:00

Debut de Eskiroz: URRUTIKOETXEA-ESKIROZ 22-21 LASO-ARETXABALETA

San Fermin 4 y medio (1/32): VICTOR 22-15 ARTOLA 

 

18-05-27 BILBO (MIRIBILLA) 17:00

ELEZKANO II-MARTIJA 19-22 ARTEAGA II-ALBISU 

Manomanista (final): OLAIZOLA II 14-22 ALTUNA III 

DARIO-IRUSTA 16-10 *PEÑA II-ETCHEGOIN 

 

18-05-20 AZPEITIA (IZARRAITZ) 17:00

VICTOR-IMAZ 22-20 *JAKA-MARTIJA

Manomanista (3 y 4 puesto): EZKURDIA 22-21 ELEZKANO II

 

18-05-19 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

UGALDE-IRUSTA 11-18 PEÑA II-ITURRIAGA

Manomanista Promo (Final): ERASUN 17-22 BAKAIKOA

JAKA-MERINO II 22-13 ARTEAGA II-LADIS GALARZA 

 

18-05-18 LARRAINTZAR 22:00

DARIO-GASKUE 22-13 ELORDI-MERINO

RETEGI BI-MARTIJA 22-20 P.ETXEBERRIA-REZUSTA 

 

18-05-12 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

ARRETXE II-ETCHEGOIN 14-18 PEÑA II-ITURRIAGA

Manomanista (1/2): OLAIZOLA II 22-13 ELEZKANO II

ARTEAGA II-IMAZ 22-18 LASO-LARUNBE

 

18-05-13 BILBO (MIRIBILLA) 17:00

RETEGI BI-*MERINO II 22-21 JAKA-MARTIJA

Manomanista (1/2): EZKURDIA 17-22 ALTUNA III

DARIO-EROSTARBE 16-14 P.ETXEBERRIA-IRUSTA 

 

18-05-13 ASPARIEGOS 17:30

4 y medio: ARRETXE II 22-16 PEÑA II

VICTOR-ARETXABALETA 22-21 ARTEAGA II-LADIS GALARZA 

 

18-05-06 IKAZTEGIETA 17:00 

Manomanista Promocion (1/2): ERASUN 22-16 URRETABIZKAIA II 

JAKA-MERINO II 16-22 IRRIBARRIA-*MARTIJA

 

18-05-05 ORDUÑA (JAI ALAI) 18:00

VICTOR-LARUNBE 19-22 *ARTEAGA II-ARETXABALETA

Manomanista Promocion (1/2): GORKA 16-22 BAKAIKOA

 

18-05-04 IRURTZUN 22:00

ELORDI-MARTINEZ 17-22 P.ETXEBERRIA-LASA IV 

RETEGI BI-ZABALETA 22-16 IRRIBARRIA-MARTIJA 

 

18-05-03 LEGAZPI (URBELTZ) 17:30

*UGALDE-EROSTARBE 22-13 PEÑA II-*ETCHEGOIN

BENGOETXEA VI-ALBISU 22-19 IRRIBARRIA-REZUSTA

 

18-04-14 IRUÑEA (LABRIT) 18:00

BENGOETXEA VI-LARUNBE 22-21 URRUTIKOETXEA-IMAZ

Manomanista (1/16): JAKA 22-13 LASO 

 

 

18-04-14 IKAZTEGIETA 17:30

Manomanista Promo (1/8): PEÑA II 6-22 URRETABIZKAIA II

 

18-04-13 ATAUN (AUZOETA) 19:30

*ARRETXE II-ETCHEGOIN 22-12 ZUBIZARRETA-IBAI ZABALA

Manomanista (1/16): ALBISU 22-8 ZABALETA

 

18-04-09 ZUMAIA 17:00 

DARIO-MARTINEZ 18-13 ELORDI-IRUSTA

ALTUNA III-*MARTIJA 22-21 IRRIBARRIA-ZABALETA

Manomanista (Previa): MENDIZABAL III 6-22 JAKA

 

18-03-31 IRUÑEA (LABRIT) 17:00 

ARRETXE II-ERASUN 18-13 UGALDE-LASA IV

Binakako promozio (finala): AGIRRE-ITURRIAGA 22-21 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA

RETEGI BI-MERINO II 13-22 LASO-*IMAZ

 

18-04-01 LEKEITIO 17:00 

DARIO-URIONDO 17-22 ELORDI-IRUSTA

JAKA-MARTIJA 22-21 ALTUNA III-TOLOSA

 

18-03-30 LABASTIDA 17:30 

*ARTEAGA II-ETCHEGOIN 12-22 BAKAIKOA-ERASUN

BENGOETXEA VI-ALBISU 22-17 URRUTIKOETXEA-IBAI ZABALA 

 

18-03-25 GASTEIZ (OGETA) 17:00  

RETEGI BI-MERINO II 18-22 IRRIBARRIA-MERINO

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 22-21 ALTUNA III-MARTIJA 

 

18-03-24 BILBO (BIZKAIA) 17:30  

VICTOR-IBAI ZABALA 18-22 ARTEAGA II-*LARUNBE

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 7-22 EZKURDIA-ZABALETA

 

18-03-17 IRUÑEA (LABRIT) 17:00 

*ARTEAGA II-ETCHEGOIN 18-10 BAKAIKOA-*ERASUN

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-19 ELEZKANO II-REZUSTA

ARTOLA-IBAI ZABALA 16-22 LASO-*LARUNBE

 

18-03-18 EIBAR (ASTELENA) 17:00  

MENDIZABAL III-MERINO 22-18 JAKA-IRUSTA

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 22-11 ALTUNA III-MARTIJA

Binakako Promozio: *ARRETXE II-ITURRIAGA 11-22 UGALDE-EROSTARBE 

 

18-03-16 BEASAIN (ANTZIZAR) 22:00  

Binakako Promozio: PEÑA II-ERASUN 18-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA

BENGOETXEA VI-ALBISU 14-12 (lesión de Urrutikoetxea) URRUTIKOETXEA-LADIS GALARZA 

 

18-03-11 DONOSTIA (ATANO III) 17:00 

RETEGI BI-*SALAVERRI 6-13 (se retira Salaverri, por lesión MENDIZABAL III-*MERINO

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-17 ALTUNA III-MARTIJA

DARIO-MARTINEZ 18-8 *UGALDE-LASA IV 

 

18-03-10 IRUÑEA (LABRIT) 16:45 

VICTOR-IBAI ZABALA 17-22 ARTEAGA II-LADIS GALARZA

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 18-22 ELEZKANO II-REZUSTA

Binakako Promozio: AGIRRE-ITURRIAGA 22-14 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA 

 

18-03-09 ZUMARRAGA (BELOKI) 22:00 

Binakako Promozio: UGALDE-EROSTARBE 16-22 PEÑA II-ERASUN

JAKA-*IRUSTA 6-22 IRRIBARRIA-*MERINO

 

18-03-03 LODOSA (SAN FRANCISCO JAVIER) 18:00 

Binakako Promozio: *ARRETXE II-ERASUN 9-22 AGIRRE-ITURRIAGA

VICTOR-ALBISU 12-22 ARTOLA-LADIS GALARZA 

 

18-03-04 GALDAKAO (KURTZEA) 17:00

*GORKA-*ERASUN 12-22 BAKAIKOA-SALAVERRI

URRUTIKOETXEA-IBAI ZABALA 22-21 LASO-*ALBISU

 

18-03-02 LARRAINTZAR (ULTZAMA) 22:00

RETEGI BI-MERINO 19-22 JAKA-MARTINEZ

Binakako Promozio: UGALDE-EROSTARBE 14-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA 

 

18-02-26 TOLOSA (BEOTIBAR) 16:30

DARIO-LASA IV 18-15 ELORDI-MARTINEZ 

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 9-22 URRUTIKOETXEA-LADIS GALARZA

MENDIZABAL III-*JAUNARENA 22-10 JAKA-*MERINO

 

18-02-25 EIBAR (ASTELENA) 17:00

RETEGI BI-JAUNARENA 22-6 JAKA-EROSTARBE

Binakako txapelketa: ALTUNA III-MARTIJA 22-20 IRRIBARRIA-MERINO II

UGALDE-MERINO 12-18 P.ETXEBERRIA-IRUSTA 

 

18-02-23 BERGARA 22:00

ARTEAGA II-SALAVERRI 20-22 BAKAIKOA-ETCHEGOIN

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-*IBAI ZABALA 20-22 ELEZKANO II-*EROSTARBE

 

18-02-24 IRUÑEA (LABRIT) 17:45

VICTOR-LADIS GALARZA 6-22 ARTOLA-ERASUN

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 22-12 LASO-ALBISU

 

18-02-17 BILBO (BIZKAIA) 17:00 

Binakako Promozio: *ARRETXE II-ERASUN 22-10 ELORDI-*LASA IV

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 22-15 *ARTOLA-*IBAI ZABALA

MENDIZABAL III-*MERINO 16-18 JAKA-MARTINEZ 

 

18-02-18 ALTSASU (BURUNDA) 17:00 

Binakako Promozio: *ARRETXE II-ITURRIAGA 22-19 DARIO-IRUSTA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 22-18 EZKURDIA-ZABALETA

 

18-02-17 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

Binakako Promozio: UGALDE-EROSTARBE 8-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 13-22 ALTUNA III-MARTIJA 

 

18-01-16 HENDAIA (DANIEL UGARTE) 20:30

GORKA-MERINO 22-17 BAKAIKOA-LADIS GALARZA

Binakako txapelketa: IRRIBARRIA-*JAUNARENA 9-22 LASO-ALBISU 

 

18-02-13 TOLOSA (BEOTIBAR) 16:30

Binakako promozio: *ELORDI-TOLOSA 22-16 UGALDE-EROSTARBE

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 17-22 ALTUNA III-MARTIJA 

VICTOR-UNTORIA 11-22 ARTEAGA II-LADIS GALARZA 

 

18-02-12 TOLOSA (BEOTIBAR) 17:00

RETEGI BI-MARTINEZ 6-18 JAKA-LASA IV

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 22-9 LASO-ALBISU

Binakako promozio: GORKA-SALAVERRI 16-22 PEÑA II-ERASUN 

 

18-02-11 TAFALLA (ERETA) 17:00

Binakako promozio: AGIRRE-ITURRIAGA 22-14 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 22-15 *ARTOLA-*IBAI ZABALA

 

18-02-10 IRUÑEA (LABRIT) 17:45

Binakako promozio: DARIO-IRUSTA 22-17 BAKAIKOA-ETCHEGOIN

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-14 IRRIBARRIA-*JAUNARENA

 

18-01-28 GASTEIZ (OGETA) 17:00 

RETEGI BI-MERINO 16-18 *MENDIZABAL III-TOLOSA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 14-22 OLAIZOLA II-IMAZ

Binakako promozio: PEÑA II-ERASUN 18-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA 

 

18-01-27 IRUÑEA (LABRIT) 17:45 

Binakako promozio: UGALDE-EROSTARBE 22-10 BAKAIKOA-ETCHEGOIN 

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 22-19 IRRIBARRIA-MERINO II 

 

18-01-27 MARKINA XEMEIN 17:45 

Binakako promozio: GORKA-*URRETABIZKAIA II 12-22 DARIO-IRUSTA

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-*UNTORIA 10-22 LASO-ALBISU 

 

18-01-26 URDULIZ 22:00 

Binakako promozio: AGIRRE-ITURRIAGA 22-12 ERRANDONEA-TOLOSA

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 22-12 ALTUNA III-MARTIJA

 

18-01-23 MALLABIA 19:00 

Binakako promozio: DARIO-IRUSTA 22-11 ERRANDONEA-TOLOSA 

 

18-01-22 TOLOSA (BEOTIBAR) 16:30 

MENDIZABAL III-LASA IV 14-18 ELORDI-MERINO 

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 20-22 LASO-ALBISU 

Binakako promozio: GORKA-SALAVERRI 10-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA 

 

18-01-21 LEGUTIO (GAZTEDI ALAI) 17:00 

Binakako promozio: UGALDE-EROSTARBE 14-22 PEÑA II-ERASUN 

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-*UNTORIA 21-22 IRRIBARRIA-MERINO II 

 

18-01-20 IRUÑEA (LABRIT) 17:00 

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 19-22 ELEZKANO II-REZUSTA 

Binakako promozio: AGIRRE-ITURRIAGA 22-10 BAKAIKOA-*URRETABIZKAIA II

 

18-01-14 EIBAR (ASTELENA) 17:00 

RETEGI BI-MERINO 22-3 JAKA-LASA IV 

Binakako txapelketa: ALTUNA III-MARTIJA 22-13 *LASO-ALBISU 

Binakako promozio: GORKA-SALAVERRI 13-22 UGALDE-EROSTARBE 

 

18-01-13 IRUÑEA (LABRIT) 17:00 

Binakako promozio: AGIRRE-ITURRIAGA 22-14 PEÑA II-ERASUN

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 21-22 ELEZKANO II-REZUSTA 

 

18-01-13 BILBAO (BIZKAIA) 17:45

Binakako promozio: ERRANDONEA-TOLOSA 21-22 BAKAIKOA-*URRETABIZKAIA II

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-14 URRUTIKOETXEA-*IBAI ZABALA 

 

18-01-12 LARRAINZAR (ULTZAMA) 22:00

Binakako promozio: DARIO-IRUSTA 22-20 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 15-22 IRRIBARRIA-MERINO II

 

18-01-07 EIBAR (ASTELENA) 17:00 

Binakako promozio: DARIO-IRUSTA 13-22 UGALDE-EROSTARBE

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-*UNTORIA 21-22 ELEZKANO II-REZUSTA

Binakako promozio: ERRANDONEA-TOLOSA 18-22 P.ETXEBERRIA-JAUNARENA 

 

18-01-07 SORIA (LA JUVENTUD) 17:00

*RETEGI BI-LASA IV 14-22 MENDIZABAL III-MERINO

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 22-10 VICTOR-ALBISU 

 

18-01-06 IRUÑEA (LABRIT) 17:45

Binakako Promozio: GORKA-SALAVERRI 14-22 AGIRRE-ITURRIAGA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 17-22 URRUTIKOETXEA-*IBAI ZABALA

 

18-01-05 TOLOSA (BEOTIBAR) 17:00

Binakako Promozio: PEÑA II-ERASUN 22-15 BAKAIKOA-ETCHEGOIN

Binakako txapelketa: ALTUNA III-MARTIJA 22-19 IRRIBARRIA-MERINO II

 

18-01-01 EIBAR (ASTELENA) 17:00

RETEGI BI-JAUNARENA 22-8 JAKA-EROSTARBE

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 22-16 ALTUNA III-MARTIJA

ERRANDONEA-LASA IV 18-13 *P.ETXEBERRIA-MERINO

 

URTARRILA

 

17-12-30 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

4 1/2: ARRETXE II 18-14 URRETABIZKAIA II

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-*ARETXABALETA 22-20 EZKURDIA-ZABALETA

PEÑA II-ITURRIAGA 11-22 BAKAIKOA-ERASUN

 

17-12-30 ETXEBARRI 18:00

*GORKA-IBAI ZABALA 21-22 LASO-ETCHEGOIN

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 22-21 VICTOR-ALBISU 

 

17-12-29 TOLOSA (BEOTIBAR) 16:30

ERRANDONEA-LASA IV 15-18 P.ETXEBERRIA-MERINO

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-*UNTORIA 22-20 IRRIBARRIA-MERINO II

MENDIZABAL III-EROSTARBE 22-16 DARIO-TOLOSA 

 

17-12-25 EIBAR (ASTELENA) 17:00

DARIO-EROSTARBE 21-22 UGALDE-JAUNARENA

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 6-22 ELEZKANO II-REZUSTA

ELORDI-MERINO 12-22 ERRANDONEA-TOLOSA

 

17-12-23 BILBO (BIZKAIA) 17:00

ARTOLA-ERASUN 13-22 LASO-UNTORIA

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 15-22 URRUTIKOETXEA-*ARETXABALETA 

 

17-12-23 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

4 1/2: ARRETXE II 18-14 BAKAIKOA

Binakako txapelketa: VICTOR-ALBISU 14-22 ALTUNA III-MARTIJA

*GORKA-*ETCHEGOIN 9-22 PEÑA II-IBAI ZABALA 

 

17-12-22 ARRASATE (UARKAPE) 17:00

RETEGI BI-*JAUNARENA 22-20 JAKA-EROSTARBE

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 18-22 IRRIBARRIA-MERINO II 

 

17-12-17 LOGROÑO (ADARRAGA) 17:00

ARTOLA-IBAI ZABALA 22-12 *LASO-UNTORIA 

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-20 VICTOR-ALBISU

ARRETXE II-ERASUN 15-18 BAKAIKOA-SALAVERRI 

 

17-12-16 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

PEÑA II-URRETABIZKAIA II 11-18 BAKAIKOA-ETCHEGOIN 

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 15-22 ALTUNA III-MARTIJA

AGIRRE-*ERASUN 21-22 LASO-*ITURRIAGA

 

17-12-15 OÑATI 22:00

MENDIZABAL III-MERINO 22-19 ELORDI-JAUNARENA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 17-22 ELEZKANO II-REZUSTA 

 

17-12-13 URRETXU (EDERRENA) 17:30

MENDIZABAL III-EROSTARBE 22-12 JAKA-*MERINO

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-*ARETXABALETA 22-14 IRRIBARRIA-MERINO II

 

17-12-10 EIBAR (ASTELENA) 17:00

RETEGI BI-JAUNARENA 22-16 DARIO-*EROSTARBE

Binakako txapelketa: VICTOR-ALBISU 20-22 IRRIBARRIA-MERINO II

ERRANDONEA-MERINO 18-16 P.ETXEBERRIA-LASA IV 

 

17-12-09 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

AGIRRE-*SALAVERRI 22-16 PEÑA II-*ITURRIAGA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 19-22 EZKURDIA-ZABALETA

ARTOLA-*IBAI ZABALA 18-14 LASO-UNTORIA 

 

17-12-09 SALAMANCA (ALDEJETADA) 19:30

ARRETXE II-URRETABIZKAIA II 22-17 BAKAIKOA-ETCHEGOIN 

 

17-12-08 TOLOSA (BEOTIBAR) 17:00

MENDIZABAL III-TOLOSA 7-22 JAKA-JAUNARENA

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-20 ALTUNA III-MARTIJA 

GORKA-LASA IV 14-18 UGALDE-MERINO

 

17-12-06 ARRIGORRIAGA 17:00

*AGIRRE-*ERASUN 18-22 PEÑA II-IBAI ZABALA 

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-*ARETXABALETA 22-14 ELEZKANO II-REZUSTA 

 

17-12-03 ZIERBENA 17:00

ARTOLA-UNTORIA 20-22 LASO-ARETXABALETA

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-LADIS GALARZA 3-8( retiro de Ladis, 3-22) VICTOR-ALBISU

4 1/2: URRUTIKOETXEA 18-11 VICTOR

 

17-12-02 LIZARRA (REMONTIVAL) 17:00

PEÑA II-ITURRIAGA 12-22 BAKAIKOA-SALAVERRI

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 22-11 OLAIZOLA II-IMAZ

AGIRRE-IBAI ZABALA 22-18 ARTEAGA II-*ERASUN

 

17-12-01 IRURTZUN 22:00

ELORDI-LASA IV 7-22 P.ETXEBERRIA-*EROSTARBE 

Binakako txapelketa: EZKURDIA-ZABALETA 22-20 IRRIBARRIA-MERINO II 

ABENDUA

 

17-11-30 EIBAR (ASTELENA) 17:00

JAKA-TOLOSA 22-18 DARIO-*JAUNARENA 

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 13-22 ALTUNA III-MARTIJA

GORKA-MARTINEZ 8-18 *UGALDE-MERINO

 

17-11-27 TOLOSA (BEOTIBAR) 16:30

UGALDE-LASA IV 18-10 P.ETXEBERRIA-MERINO 

Binakako txapelketa: ELEZKANO II-REZUSTA 22-15 IRRIBARRIA-MERINO II

MENDIZABAL III-JAUNARENA 22-9 DARIO-EROSTARBE

 

17-11-26 LOGROÑO (ADARRAGA) 17:00

LASO-IBAI ZABALA 19-22 PEÑA II-UNTORIA

Binakako txapelketa: BENGOETXEA VI-LARUNBE 16-22 VICTOR-ALBISU 

 

17-11-25 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

ARRETXE II-URRETABIZKAIA II 14-18 BAKAIKOA-*SALAVERRI

Binakako txapelketa: URRUTIKOETXEA-LADIS GALARZA 16-22 ALTUNA III-MARTIJA

ARTOLA-ERASUN 18-6 ARTEAGA II-ARETXABALETA 

 

17-11-24 BERA 21:00

RETEGI BI-MARTINEZ 19-22 ERRANDONEA-TOLOSA

Binakako txapelketa: OLAIZOLA II-IMAZ 22-13 EZKURDIA-ZABALETA

 

17-11-19 BILBO (BIZKAIA) 16:45

JAKA-REZUSTA 22-18 ARTEAGA II-LARUNBE 

4 1/2ko Finala: URRUTIKOETXEA 21-22 ALTUNA III

AGIRRE-IBAI ZABALA 8-18 DARIO-EROSTARBE 

 

17-11-18 LANCIEGO 18:00

PEÑA II-ITURRIAGA 22-17 BAKAIKOA-SALAVERRI

VICTOR-BEROIZ 13-22 LASO-ARETXABALETA 

 

17-11-12 EIBAR (ASTELENA) 17:00

RETEGI BI-EROSTARBE 13-22 ARTEAGA II-LADIS GALARZA

IRRIBARRIA-MARTIJA 11-22 LASO-ALBISU

ARRETXE II-JAUNARENA 17-18 MENDIZABAL III-*SALAVERRI 

 

17-11-11 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

BAKAIKOA-ITURRIAGA 22-7 P.ETXEBERRIA-TOLOSA 

4 1/2 Promoción Final: AGIRRE 22-20 PEÑA II

JAKA-ZABALETA 22-17 ARTOLA-IMAZ 

 

 

17-11-10 ATAUN (AUZOETA) 22:00

ARRETXE II-ETCHEGOIN 16-22 BAKAIKOA-ERASUN

ARTOLA-LARUNBE 15-22 ARTEAGA II-ALBISU 

 

17-11-04 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

4 y medio promoción 3-4 puesto: ELORDI 11-22 UGALDE

4 y medio semifinales: OLAIZOLA II 12-22 ALTUNA III

EZKURDIA-MARTIJA 18-22 LASO-ALBISU 

 

17-11-05 LOGROÑO (ADARRAGA) 17:00

ELEZKANO II-REZUSTA 22-20 VICTOR-UNTORIA

4 y medio semifinales: BENGOETXEA VI 11-22 URRUTIKOETXEA

DARIO-MERINO 17-18 ARTEAGA II-SALAVERRI 

 

17-11-03 LARRANIZAR 22:00

GORKA-TOLOSA 22-19 *DARIO-LASA IV

RETEGI BI-MERINO II 22-8 P.ETXEBERRIA-*REZUSTA 

AZAROA

 

17-10-29 LOGROÑO (ADARRAGA) 17:00

ARRETXE II-UNTORIA 13-22 LASO-LADIS GALARZA

4 1/2 (Liguilla de cuartos): BENGOETXEA VI 22-18 VICTOR

ARTEAGA II-ARETXABALETA 16-18 BAKAIKOA-IMAZ 

 

17-10-29 TOLOSA (BEOTIBAR) 17:00

MENDIZABAL III-*JAUNARENA 20-22 DARIO-EROSTARBE 

4 1/2 (Liguilla de cuartos): EZKURDIA 13-22 ALTUNA III

4 1/2 Promo (Liguilla de SF): AGIRRE 15-22 UGALDE 

 

17-10-30 GERNIKA 18:00

4 1/2 (Liguilla de SF): ELORDI 7-22 PEÑA II

ARTOLA-ALBISU 22-12 IRRIBARRIA-ZABALETA 

 

17-10-28 IRUÑA (LABRIT) 17:00

ARRETXE II-TAINTA 14-18 BAKAIKOA-ERASUN

4 1/2 (Liguilla de cuartos): OLAIZOLA II 22-5 ELEZKANO II

ARTEAGA II-BEROIZ 11-22 LASO-IBAI ZABALA 

 

17-10-27 BALMASEDA 20:00

JAKA-REZUSTA 22-14 IRRIBARRIA-MERINO II

4 1/2 (liguilla de cuartos): URRUTIKOETXEA 22-13 ARTOLA

 

17-10-15 LEKUNBERRI 17:00

4 1/2 Promoción (semifinales): ELORDI 22-15 UGALDE

4 1/2 (liguilla de cuartos): URRUTIKOETXEA 22-12 ALTUNA III

GORKA-MARTIJA 22-20 MENDIZABAL III-LADIS GALARZA 

 

17-10-14 EZCARAY (SAN LORENZO) 17:00

ARRETXE II-TAINTA 16-18 BAKAIKOA-SALAVERRI

4 1/2 (Liguilla de cuartos): ELEZKANO II 18-22 VICTOR

*GORKA-ARETXABALETA 22-17 ARTEAGA II-UNTORIA 

 

17-10-14 BARCELONA (VALL D’ HEBRON) 17:30

4 1/2 Promoción (semifinales): AGIRRE 22-17 PEÑA II

BENGOETXEA VI-ALBISU 22-15 OLAIZOLA II-LARUNBE 

 

 

17-10-13 ALTSASU (BURUNDA) 22:00

RETEGI BI-ZABALETA 17-22 JAKA-REZUSTA 

4 1/2 (Liguilla de cuartos): EZKURDIA 22-14 ARTOLA 

 

17-10-12 IRUÑEA (LABRIT) 17:00

ARTEAGA II-IMAZ 22-15 LASO-BEROIZ

4 1/2 (Liguilla de cuartos): BENGOETXEA VI 18-22 OLAIZOLA II

ARRETXE II-ITURRIAGA 18-10 BAKAIKOA-ETCHEGOIN 

 

17-10-09 TOLOSA (BEOTIBAR) 17:00

GORKA-*TOLOSA 22-18 ELORDI-EROSTARBE 

4 1/2 (Octavos): ARTOLA 22-18 LASO 

 

17-10-08 LOGROÑO (ADARRAGA) 17:00

ARRETXE II-LADIS GALARZA 21-22 ARTEAGA II-IBAI ZABALA

4 1/2 (Octavos): VICTOR 22-4 JAKA 

 

17-10-07 IRUÑEA (LABRIT) 17:45

4 1/2 Promoción (cuartos): PEÑA II 22-10 URRETABIZKAIA II

4 1/2 (octavos): MENDIZABAL III 11-22 EZKURDIA

4 1/2 Promoción (cuartos): AGIRRE 22-20 BAKAIKOA

 

17-10-06 BIRIATU 20:00

4 1/2 Promoción (cuartos): UGALDE 22-18 ERRANDONEA 

4 1/2 (Octavos): RETEGI BI 15-22 ELEZKANO II

GORKA-LASA IV 15-18 ELORDI-*MERINO  

 

 

17-10-03 AGURAIN 17:00 

ARRETXE II-ARETXABALETA 22-18 ARTEAGA II-ETCHEGOIN

BENGOETXEA VI-ALBISU 22-20 URRUTIKOETXEA-LARUNBE

4 1/2 Promoción (octavos): ERASUN 15-22 URRETABIZKAIA II

Anuncios
A %d blogueros les gusta esto: