Anuncios

68º Antiguoko txapelketako egutegia

Partida guztiak 19:00 tatik aurrera.

UZTAILAK 12:

Jubenilak (1.multzoa): Zubizarreta-Salaverri 22-8 Garcia-Apezetxea

Senior (2.multzoa): P.Labaka-Olaizola III 22-10 Larrañaga-Arratibel

 

UZTAILAK 13:

Jubenilak (3.multzoa): P.Etxeberria-Aizpuru 22-3 Alberdi-Mariezkurrena

Senior (3.multzoa): Errandonea-Erasun 22-8 Urbieta-*Lasa

 

UZTAILAK 14:

Jubenilak (4.multzoa): Anso-Aranguren 22-6 Aurrekoetxea-Agirre

Senior: (4.multzoa): E.Labaka-Martinez 21-22 Urretabizkaia-Garmendia

 

UZTAILAK 19:

Jubenilak (1.multzoa): Zubizarreta-*Ibarloza 22-10 Exposito-Bikuña

Senior (1.multzoa): Apezetxea-Aizpitarte 16-22 Peña-Sarasa

 

UZTAILAK 20:

Jubenilak (2.multzoa): Salaberria-Eskiroz 22-10 *Riol-Zezeaga

Senior (2.multzoa): P.Labaka-Olaizola III 22-6 A.Etxebarria-*Lizeaga

 

UZTAILAK 21:

Jubenilak (3.multzoa): P.Etxeberria-Aizpuru 22-9 *Canabal-Cordon

Senior (3.multzoa): Errandonea-Erasun 22-15 Bakaikoa-*Etxegoien

 

UZTAILAK 26:

Jubenilak (4.multzoa): Anso-Aranguren 22-20 Iriarte-*Gaskue

Senior (4.multzoa): E.Labaka-Martinez 22-8 *Dorronsoro-*Legarreta

 

UZTAILAK 27:

Jubenilak (1.multzoa): *Aizkorbe-Apezetxea 15-22 Exposito-Bikuña

Senior (1.multzoa): Apezetxea-Aizpitarte 22-20 Santxo-Alduntzin

 

UZTAILAK 28:

Jubenilak (2.multzoa): Riol-Zezeaga 22-12 Oiarbide-Usandizaga

Senior (2.multzoa): *Azketa-Arratibel 22-9 A.Etxeberria-Urizar

 

ABUZTUAK 2:

Jubenilak (3.multzoa): Alberdi-Mariezkurrena 22-6 Egiguren-Cordon

Senior (4.multzoa): Urretabizkaia-Garmendia 22-21 *Dorronsoro-*Legarreta

 

ABUZTUAK 3:

Jubenilak (2.multzoa): Salaberria-Eskiroz 22-12 Oiarbide-*Zubeldia

Jubenilak (1.multzoa): Santxo-Alduntzin 22-9 Peña-Sarasa

 

ABUZTUAK 4:

Jubenilak (4.multzoa): Iriarte-Gaskue 22-16 Aurrekoetxea-Agirre

Senior (3.multzoa): Urbieta-Lasa 16-22 Bakaikoa-*J.Sanchez

 

ABUZTUAK 9:

Jubenilak (1/4): Zubizarreta-Salaberri vs Alberdi-Mariezkurrena

Senior (1/4): Santxo-Alduntzin vs Bakaikoa-Sanchez

 

ABUZTUAK 10

Jubenilak (1/4): P.Etxeberria-Aizpuru vs Exposito-Bikuña

Senior (1/4): Errandonea-Erasun vs Apezetxea-Aizpitarte

 

ABUZTUAK 16

Jubenilak (1/4):Salaberria-Eskiroz  vs Iriarte-Gaskue

Senior (1/4): P.Labaka-Olaizola III vs E.Labaka-Martinez

 

ABUZTUAK 17:

Jubenilak (1/4):  Anso-Aranguren vs Riol-Zezeaga

Senior (1/4): Urretabizkaia-Garmendia vs Larrañaga-Arratibel

 

ABUZTUAK 23:

Jubenilak (1/2): 16-08-09 irabazlea vs 16-08-16 irabazlea

Senior (1/2): 16-08-09 irabazlea vs 16-08-16 irabazlea

 

ABUZTUAK 24:

Jubenilak (1/2): 16-08-10 irabazlea vs 16-08-17 irabazlea

Senior (1/2): 16-08-10 irabazlea vs 16-08-17 irabazlea

 

ABUZTUAK 28:

Jubenilak (finala) 16-08-23 irabazlea vs 16-08-24 irabazlea

Senior (finala) 16-08-23 irabazlea vs 16-08-24 irabazlea

 

 

1.*Adur Lasa Mariezkurrena ordez (eskuko mina)

2. *Ibarloza, Salaverriren ordez

3. *Riol, Lerenaren ordez

4. *Lizeaga, Urizarren ordez

5.*Canabal, Egigurenen ordez

6.*Etxegoien, Murgiondoren ordez

7.*Gaskue, Ruizen ordez

8.*Dorronsoro, Pradoren ordez

9.*Legarreta, Medinaren ordez

10.*Azketa,Larrañagaren ordez

11.*Zubeldia, Usandizagaren ordez

 

Anuncios
A %d blogueros les gusta esto: