Anuncios

Pilotaren Txokoa txapelketako egutegia

Pilotaren Txokoa txapelketako lehen edizioa apirilak 6 an hasiko da. Donostiako trinitate enparantzan jokatuko da baina euria egingo balu, Antiguoko pilotalekura pasako ginake. Partidak berriz, larunbat eta igande arratsaldetan izango dira.

La primera edición del torneo Pilotaren Txokoa va a comenzar el 6 de abril. El campeonato se jugará en la plaza Trinidad de Donostia pero si lloviese se pasaría al frontón de El Antiguo. Los partidos, sin embargo se jugarán los sábados y domingos por la tarde.

 

EGUTEGIA/ CALENDARIO

Apirilak 6/ 6 de abril (16:00)

  1. Kadeteak/Cadetes
  • Aburuza-Naldaiz (Behar Zana/Lapke)
  • Perez de Ziriza-Kañamares (Barañain)

2. Kadeteak/ Cadetes

  • Torres-Sagastibeltza (Txukun Lakua/Leiza)
  • Eizagirre-Iztueta (Zestoa/Tolosa)

3. Nagusiak/Senior

  • Oteiza-E.Etxeberria (Azkotia/Oiartzun)
  • Garaiburu-Goikoetxeaundia (Tolosa)

 

Apirilak 7/ 7 de abril (10:00)

1. Kadeteak/ Cadetes

  • Apeztegia-Insausti (Baztan/Hernani)
  • Jara-Etxebere (Hernani/Baztan)

2. Kadeteak/ Cadetes

  • Arrilaga-Telleria (Andoain/Lapke)
  • Apaolaza-Astigarraga (Hernani/Azkoitia)

3. Nagusiak/ Senior

  • Lizaso-Aranburu (Behar Zana/Eple)
  • Lertxundi-K.Esnaola (Orio/Tolosa)

 

Apirilak 13/ 13 de abril (16:00)

1. Kadeteak/ Cadetes

  • E.Beloki-Blanca (Gazteleku/Barcelona)
  • Zubillaga-Naldaiz/ Perez de Ziriza-Kañamares

2. Kadeteak/ Cadetes

  • Arribas-Eskuza (Barcelona/Laudio)
  • Torres-Sagastibeltza/ Eizagirre-Iztueta

3.Nagusiak/ Senior

  • Perez-Zangitu (Donostia/Eple)
  • Urkizu-Insausti (Hernani)

 

Apirilak 14/ 14 de abril (16:00)

1. Nagusiak/ Senior

  • Auzmendi-Otaño (Tolosa-Behar Zana)
  • Senosiain-Garatea (Barañain)

2.Nagusiak/ Senior

  • Chiapuso-Biain (Eple/Tolosa)
  • Oteiza-Huegun/ Garaiburu-Goikoetxeaundia (Tolosa)

3. Nagusiak/ Senior

  • Etxezarreta-Aranguren (Gazteleku/Zazpi Iturri)
  • Lizaso-Aranburu/Lertxundi-K.Esnaola

 

Apirilak 20/ 20 de abril (16:00)

  1. Kadeteak/ Cadetes
  • Zapirain-Orbegozo (Donostia/Añorga)
  • Apeztegia-Insausti/Jara-Etxebere

2. Gazteak/ Juveniles

  • Osoro-Galdos (Donostia-Lapke)
  • Justo-Unzaga (Agurain)

3. Gazteak/ Juveniles

  • Aranburu-Minguez (Oiartzun/Najera)
  • Olaskoaga-J.Etxeberria (Azkotia/Lapke)

 

Apirilak 21/ 21 de abril (16:00)

1. Kadeteak/Cadetes

  • Artaraz-Sarasa (Zeanuri/Ultzama)
  • Arrilaga-Telleria/Apaolaza-Astigarraga

2. Gazteak/ Juveniles

  • Galarraga-Mujika (Usurbil/Andoain)
  • Artola-Elola (Andoain/Tolosa)

3. Nagusiak/ Senior

  • J.Alberdi-M.Garmendia (Gazteleku/Lapke)
  • Apirilak 13ko irabazleak/ Ganadores del día 13

 

Apirilak 27/ 27 de abril (16:00)

1.Kadeteak/Cadetes

  • Laso-Sorondo (Oberena/Donostia)
  • E.Beloki-Blanca/Zubillaga-Naldaiz/Perez de Ziriza-Kañamares

2.Gazteak/ Juveniles

  • Migeltorena-Garces (Eple/Barañain)
  • Izeta-Ballarena (Lapke/Baztan)

3. Nagusiak/ Senior

  • Ruiz de Larramendi-Arrate (Lapke/Gazteleku)
  • Apirilak 14ko irabazleak/ Ganadores del 14 de abril

 

Apirilak 28/ 28 de abril (16:00)

1. Kadeteak/Cadetes

  • Olaizola-Uzkudun (Añorga-Intxurre)
  • Arribas-Eskuza/Justo-Sagastibeltza/Eizagirre-Iztueta

2. Gazteak/ Juveniles

  • Larrañaga-Urbieta (Lapke/Usurbil)
  • Apirilak 14 ko irabazleak/ Ganadores del 14 de abril

3. Nagusiak/ Senior

  • Iribarren-Miguez (Txukun Lakua/ Donostia)
  • Apirilak 14ko irabazleak/ Ganadores del 14 de abril

 

Maiatzak 4/ 4 de mayo (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

  • Arraras-Sasiain (Leiza/Zestoa)
  • Apirilak 20 ko irabazleak/ Ganadores del 20 de abril

2. Gazteak/ Juveniles

  • Ezenarro-Iruretagoiena (Tolosa/Usurbil)
  • Apirilak 20ko irabazleak/ Ganadores del 20 de abril

3.Nagusiak/ Senior

  • Osa-I.Labaka (Gazteleku/ Hernani)
  • Apirilak 20ko irabazleak/ Ganadores del 20 de abril

 

Maiatzak 5/ 5 de mayo (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

  • Ituarte-Jauregi (Zaldua/Behar Zana)
  • Apirilak 21 ko irabazleak/ Ganadores del 21 de abril

2. Gazteak/ Juveniles

  • De la Torre-Olano (Donostia/Intxurre)
  • Apirilak 21 ko irabazleak/ Ganadores del 21 de abril

3. Nagusiak/ Senior

  • A.Juaristi-Arizmendi (Azkoitia/Hernani)
  • Apirilak 21ko irabazleak/ Gandores del día 21 de abril

 

Maiatzak 11/ 11 de mayo (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

  • E.Goikoetxea-Laboa (Tolosa/Eple)
  • Apirilak 27 ko irabazleak/ Ganadores del día 27 de abril

2. Gazteak/ Juveniles

  • Zubeldia-Gamboa (Intxurre/ Oberena)
  • Apirilak 27 ko irabazleak/ Ganadores del día 27 de abril

3. Nagusiak/ Senior

  • J.Urbieta-Aranalde (Behar Zana/Orio)
  • Apirilak 27 ko irabazleak/ Ganadores del 27 de abril

 

Maiatzak 12/ 12 de mayo (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

  • Amundarain-Uria (Tolosa/Gazteleku)
  • Apirilak 28ko irabazleak/ Ganadores del 28 de abril

2.Gazteak/Juveniles

  • Odriozola-A.Garmendia (Zestoa/Lapke)
  • Apirilak 28ko irabazleak/ Ganadores del 28 de abril

3. Nagusiak/ Senior

  • Gelis-J.Juaristi (Zestoa/Azkoitia)
  • Apirilak 28ko irabazleak/ Ganadores del 28 de abril

 

Maiatzak 18/ 18 de mayo (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

  • Perurena-G.Goikoetxea (Tolosa/Lapke)
  • Maiatzak 4ko irabazleak/ Ganadores del 4 mayo

2. Gazteak/ Juveniles

  • Ariztegi-Azkoitia (Baztan/Azkoitia)
  • Maiatzak 4ko irabazleak/ Ganadores del 4 de mayo

3. Nagusiak/ Senior

  • Ojuel-E.Esnaola (Hernani/Urnieta)
  • Maiatzak 4ko irabazleak/ Ganadores del 4 de mayo

 

Maiatzak 19/ 19 de mayo (16:00)

1, Kadeteak/ Cadetes

  • Altuna-Elola (Intxurre/Tolosa)
  • Maiatzak 5ko irabazleak/ Ganadores del 5 de mayo

2. Gazteak/ Juveniles

  • Altuna-Salegi (Tolosa-Zestoa)
  • Maiatzak 5 ko irabazleak/ Ganadores del 5 de mayo

3. Nagusiak/ Senior

  • A.Prieto-K.Prieto (Mungia)
  • Maiatzak 5 ko irabazleak/ Ganadores del 5 de mayo

 

Maiatzak 25/ 25 de mayo (16:00) 

1. Kadeteak/Cadetes

  • Maiatzak 11ko irabazleak/ Ganadores del 11 de mayo
  • Maiatzak 12ko irabazleak/ Ganadores del 12 de mayo

2. Neskak/ Chicas

3.Gazteak/ Juveniles

  • Oskoz-Atxa (Oberena/Donostia)
  • Maiatzak 11 ko irabazleak/ Ganadores del 11 de mayo

4. Nagusiak/ Senior

  • Urmeneta-Ramos (Eple/Txukun Lakua)
  • Maiatzak 11ko irabazleak/ Ganadores del 11 de mayo

 

Maiatzak 26/ 26 de mayo (16:00)

1.Kadeteak/Cadetes

2. Neskak/ Chicas

3.Gazteak/Juveniles

4.Nagusiak/Senior

 

Ekainak 1/ 1 de junio (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

2. Neskak/ Chicas

3. Gazteak/ Juvenil

4. Nagusiak/ Senior

 

Ekainak 2/ 2 de junio (16:00)

1,Kadeteak/ Cadetes

2. Neskak/ Chicas

3. Gazteak/ Juvenil

4. Nagusiak/ Senior

 

Ekainak 7/ 7 de junio (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

2.Neskak/Chicas

3. Gazteak/ Juvenil

4.Nagusiak/ Senior

 

Ekainak 8/ 8 de junio (16:00)

1.Kadeteak/ Cadetes

2. Neskak/ Chicas

3. Gazteak/ Juveniles

4. Nagusiak/ Senior

 

Ekainak 15/ 15 de junio (16:00)

1, Kadeteak/ Cadetes

2. Neskak/ Chicas

3. Gazteak/ Juvenil

4. Nagusiak/ Senior

 

Ekainak 16/ 16 de junio (11:00)

1.Gazteak/ Juveniles

2. Nagusiak/ Senior

 

Ekainak 23/ 23 de junio (16:00)

1.Kadeteak/Cadetes

2. Neskak/Chicas

3. Gazteak/ Juveniles

4. Nagusiak/ Senior

 

 

 

Anuncios

También te podría gustar...

A %d blogueros les gusta esto: