Anuncios

Gipuzkoako trinketeko txapelketan bigarren jardunaldiko emaitzak

Asteburu honetan, trinketeko eskuz binakako disziplinan, bigarren jardunaldia jokatu dute gipuzkoako txapelketan. Hauexek izan ziren emaitzak:

 

NAGUSIAK, 1.MAILA

Emaitzak:

Maiz-Gurutzealde (Behar Zana 1) 40-23 A.Lopez-Arruti (Behar Zana 3)

Loitegi-Esnaola (Urnieta) 40-30 Huizi-Landa (Pagazpe)

E.Muguruza-Erreka (Behar Zana 2) 40-22 Pagola-Arizmendi (Hernani)

 

Hirugarren jardunaldia:

19-02-07 Irura, 21:00 A.Lopez-Arruti (Behar Zana 3) vs Loitegi-Esnaola (Urnieta)

19-02-10 Irura, 10:30 Pagola-Arizmendi (Hernani) vs Huizi-Landa (Pagazpe)

19-02-10 Irura, 10:30 E.Muguruza-Erreka (Behar Zana 2) vs Maiz-Gurutzealde (Behar Zana 1)

 

Laso-Markina

 

NAGUSIAK, 2.MAILA:

Emaitzak:

A taldea:

Intxaurrondo-Saralegi (Tolosa 1) 17-40 Lizaso-J.Urbieta (Behar Zana)

Oiaga-Alvarez (Hernani) 40-31 Auzmendi-Aldunberri (Urnieta)

 

Hirugarren jardunaldia:

19-02-08, Irura 21:00: Lizaso-J.Urbieta (Behar Zana) vs Oiaga-Alvarez (Hernani)

Laso-Markina

 

B taldea:

Zalakain-K.Esnaola (Tolosa 2) 11-40 Taberna-Aranburu (Eple)

 

Hirugarren jardunaldia:

Txurruka-Txurruka (Lagunak) vs Zalakain-K.Esnaola (Tolosa 2)

Taberna-Aranburu (Eple) vs Gazteleku

Laso-Markina

 

JUBENILAK:

A taldea:

Eizagirre-Etxebeste (Izurun) 1-40 Huitzi-Gomez (Gazteleku)

 

Hirugarren jardunaldia:

19-02-09 Gaska 15:00 Gorostidi-U.Lasa (Tolosa) vs Eizagirre-Etxebeste (Izurun 1)

Laso-Markina

B taldea:

Iñarra-Salaberria (Oiarpe) 40-20 Osoro-De Paz (Izurun 2)

Oiartzabal-Zugasti (Hernani) 40-0 Ugarte-Ormazabal (Izurun 3)

 

Hirugarren jardunaldia:

19-02-09, Gaska 15:00 Osoro-De Paz (Izurun 2) vs Oiartzabal-Zugasti (Hernani)

19-02-09, Gaska 15:00 Ugarte-Ormazabal (Izurun 3) vs Iñarra-Salaberria (Oiarpe)

Laso-Markina

 

KADETEAK:

A taldea:

Aburuza-Olasagasti (Behar Zana 1) 40-25 Garaiar-Arluciaga (Hernani 2)

 

Hirugarren jardunaldia:

19-02-09, Gaska 15:00 Garaiar-Arluciaga (Hernani) vs Huitzi-Uria (Gazteleku)

Laso-Markina

 

B taldea:

Apaolaza-Insausti (Hernani 1) 40-25 Jauregi-Iraola (Behar Zana 2)

 

Hirugarren jardunaldia:

19-02-09, Gaska 15:00 Urdangarin-Mugica (Mundarro) vs Apaolaza-Insausti (Hernani 1)

Laso-Markina

 

Anuncios

También te podría gustar...

A %d blogueros les gusta esto: