Anuncios

Baztan txapelketako emaitzak (urriak 12-13-14)

Asteburu honetan, Baztango txapelketak bere bigarren jardunaldia izan du. Oronozen, Iruritan, Elizondon eta Amaiurren izan dira partidak eta hurrengo hauek emaitzak:

 

UMEAK B:

Amundarain-Sarratea (Ultzama) 18-15 De Oliveira-Mayora (Baztan)

Franzesena-Larraioz (Baztan) 18-12 Lizartza-Bidart (Leiza)

Dorronsoro-Rico (Ataun) 17-18 Berasain-Gastearena (Ultzama)

Bereau-Aiestaran (Lesaka) 7-18 Lanzeta-Iraola (Asteasu)

 

UMEAK A:

Arsuaga-Elustondo (Azpeitia) 4-18 Antimasberes-Alejandro (Barañain)

Iturain-Larra (Errenteria) 18-15 Elizainzin-Prim (Baztan)

Zubillaga-Baleztena (Leitza) 14-18 Altuna-Landa (Lazkao)

Olaizola-Olaizola (Donostia) 13-18 Ansola-Bidezabal (Azpeitia)

Galarza-Rekalde (Oberena) 18-16 Iraizoz-Askarai (Barañain-Lazkao)

 

KIMUAK B:

Azanza-Casado (Burlata) 10-18 Eciolaza-Esain (Esteribar)

Pagadizabal-Legorburu (Oiartzun) 18-15 Lasa-Antimasberes (Lazkao-Barañain)

Sansiñena-Iribarren (Baztan) 18-7 Martinez-Taberna (Lesaka)

Etxeberria-Apezetxea (Errenteria) 18-8 Astiz-Tato (Oberena)

 

KIMUAK A:

Sansiñena-Goñi (Baztan) 8-18 Otxandorena-Bereau (Lesaka)

Arrospide-Elola (Tolosa) 18-0* Crespo-Oskoz (Oberena)

Sagastibeltza-Arregi (Leitza) 18-6 Elolakin-Unanue (Tolosa)

Altuna-Esnaola (Lazkao)18-4 Lopetegi-Perurena (Ibarra)

Amoztegi-Landa (Lazkao) 18-14 Egiguren-Sarasua (Azpeitia)

Goñi-Etxenike (Bera) 13-18 Iturralde-Aldaz (Ultzama)

 

HAURRAK B:

Uria-Salbador (Andoain) 18-2 Lizarraga-Baleztena (Leiza)

Goñi-Lasaga (Arantza-Etxelar) 18-8 Astiz-Lasa (Oberena)

Beroz-Lopez de Muniain (Andoain) 6-18 Aldasoro-Askarai (Lazkao)

Garaikoetxea-Apeztegia (Baztan) 18-9 Barberena-Astrain (Ultzama)

Lakar-Madariaga (Bera) 18-9 Goñi-Lasaga (Arantza-Etxalar)

Zaragueta-Ugalde (Oberena) 0*-18 Ugartemendia-Erdozia (Leiza)

 

HAURRAK A:

Sotil-Goldazarena (Larraun) 10-18 Orbegozo-Etxabide (Bera)

Labaka-U.Egiguren (Azpeitia) 18-8 Biurratena-Mateorena (Leiza)

Iturralde-Bikondo (Baztan) 18-4 Lukin-Albisu (Donostia)

 

KADETE B:

Iturregi-Soto (Baztan-Ultzama) 18-8 Teletxea-Etxarte (Etxalar)

Arribas-Lanzeta (Bartzelona-Asteasu) 18-10 Lakosta-Ballarena (Baztan)

Garrido-Kerejeta (Lazkao) 18-16 Sagastibeltza-Arraras (Leitza)

 

KADETEA A:

Apeztegia-Etxebere (Baztan) 18-5 Zapirain-Sorondo (Donostia)

Sarasa-Beñat (Ultzama) 13-18 Uitzi-Labaka (Azpeitia)

Jara-Eskuza (Hernani-Herriaren) 18-15 Lizarraga-Gorrotxategi (Tafalla-Arbizu)

 

GAZTEAK:

Lakabe-Prim (Atarrabia-Ziga) 18-14 Ganiz-Atxa (Astigarraga-Donostia)

Alastuey-Otondo (Oberena) 2-18 Salaberria-Agirre (Hernani)

Gerendiain-Olague (Ultzama) 18-17 Romero-Zulaika (Barañain)

Galartza-Zubiri (Larraun) 4-18 Ezenarro-Sudupe (Tolosa)

 

Anuncios

También te podría gustar...

A %d blogueros les gusta esto: