Anuncios

Osatuak gipuzkoako herriarteko final laurdenak

Zumaia 1-5 Astigarraga

Joanekoa Zumaian:

Kadeteak: Alcantara-Beristain 16-22 Urdangarin-Zapiain
Jubenilak: Larrañaga-Etxabe 22-9 Exposito-Olarra
Nagusiak: Iriondo-Alkorta 3-22 Loidi-Santxez

Itzulerakoa Astigarragan:

Kadeteak: Urdangarin-Zapiain 22-10 Gainza-Beristain
Jubenilak: Olarra-Exposito 22-13 Larrañaga-Etxabe
Nagusiak: Loidi-Santxez 22-2 U.Iribar-Iriondo

Aduna 0-6 Oiartzun

Joanekoa adunan:

Kadeteak: Mugica-Irazu 12-22 Salaberria-Aburuza
Jubenilak: Zabala-Irazu 16-22 Sein-Etxeberria
Nagusiak: I.Irisarri-Otaegi 8-22 Salaberria-Ugalde

Itzulerakoa oiartzunen:

Kadeteak: Aburuza-Salaberria 22-7 Irazu-Mugica
Jubenilak: Etxeberria-Ugalde 22-4 Mugica-Irazu
Nagusiak: Salaberria-Arzallus 22-12 Irisarri-Otaegi

 

Donostia 0-6 Hernani

Joanekoa donostian

Kadeteak: Osoro-De la Torre 4-22 Salaberria-Zugasti
Jubenilak: Albisu-Gabirondo 8-22 E.Arizmendi-G.Arizmendi
Nagusiak: Urmeneta-Bikuña 15-22 Ojuel-Lizeaga

Itzulerakoa hernanin

Kadeteak: Salaberria-Zugasti 22-6 Arsuaga-Balerdi
Jubenilak: Agirre-G.Arizmendi 22-18 Alberdi-Gabirondo
Nagusiak: Arrieta-Lizeaga 22-4 J.Iribar-Bikuña

 

Altzo 3-3 Zizurkil (Tanteoa 113-106 zizurkildarrentzat)

Joanekoa altzon

Kadeteak: I.Zubeldia-Olano 22-17 Lasa-Etxeberria
Jubenilak: A.Zubeldia-Aizpitarte 22-18 Alberdi-Arrate
Nagusiak: A.Murua-U.Mujika 4-22 P.Labaka-Arregi

Itzulerakoa zizurkilen

Kadeteak: Lasa-Etxeberria 22-21 Olano-Zubeldia
Jubenilak: Alberdi-Arrate 12-22 Zubeldia-Aizpitarte
Nagusiak: P.Labaka-Arregi 22-15 A.Murua-U.Mujika

 

Azpeitia 5-1 Tolosa

Joanekoa azpeitian

Kadeteak: U.Alberdi-Unanue 22-5 Altuna-Goikoetxea
Jubenilak: J.Alberdi- Egiguren 22-5 Olazabal-Jauregi
Nagusiak: Etxaniz (Uzkudun)-Murgiondo 22-17 Egiguren-Beloki

Itzulerakoa tolosan

Kadeteak: Loitegi-Altuna 11-22 U.Alberdi-Unanue
Jubenilak: Olazabal-Jauregi 6-22 Iriarte-Egiguren
Nagusiak: Egiguren-Beloki 22-21 Odriozola-Murgiondo

 

Asteasu 2-4 Azkoitia

Joanekoa asteasun

Kadeteak: Huitzi-Iruretagoiena 3-22 Azkoitia-Uranga
Jubenilak: Elizegi-Otaegi 14-22 Oteiza-Azkoitia
Nagusiak: X.Urbieta-Aizpuru 22-20 A.Juaristi-J.Juaristi

Itzulerakoa azkoitian

Kadeteak: Azkotia-Uranga 22-3 Huitzi-Iruretagoiena
Jubenilak: Cuevas-Azkoitia 22-8 Elizegi-Otaegi
Nagusiak: Unanue-Zendoia 9-22 J.Urbieta-X.Urbieta

 

Zestoa 2-4 Oñati

Joanekoa zestoan

Kadeteak: Odriozola-Salegi 13-22 I.Perez-I.Perez
Jubenilak: Olaizola-Zunzunegi 0-22 Biain-Gartzia
Nagusiak: Gelis-Salegi 22-5 G.Perez-Otxoa de

Itzulerakoa oñatin

Kadeteak: I.Perez-I.Perez 22-8 Alonso-Salegi
Jubenilak: Biain-Gartzia 22-4 Odriozola-Zunzunegi
Nagusiak: G.Perez-Otxoa de 5-22 Gelis-Salegi

 

Ataun 3-3 Lazkao (Tanteoa 107-94 ataundarrentzat)

Joanekoa ataunen:

Kadeteak: Senar-Etxeberria 8-22 Lasa-Garmendia
Jubenilak: Zubizarreta-Herguedas 22-11 Pajares-Ruiz de Larramendi
Nagusiak: Baztarrika-Arratibel 22-14 Insausti-M.Garmendia

Itzulerakoa lazkaon:

Kadeteak: Lasa-Garmendia 22-13 Senar-Goikoetxea
Jubenilak: Ruiz de Larramendi-Pajares 3-22 Zubizarreta-Olano
Nagusiak: Insausti-M.Garmendia 22-20 Zabala-Arratibel

 

Horrela geratzen dira final laurdenak ekainak 4 eta 11 arteko asteburuetan jokatuko diren partidak:

Astigarraga vs Oiartzun
Hernani vs Zizurkil
Azpeitia vs Azkoitia
Oñati vs Ataun

 

Anuncios

También te podría gustar...

A %d blogueros les gusta esto: