Anuncios

Resultados del torneo Malerreka

Segundo fin de semana concluido. 

Juveniles:

 

● GABIRONDO. ( Antiguo ). ARIZMENDI. ( Hernani ). 18

● GARAIBURU. ( Tolosa ). ZINKUNEGI. ( Tolosa ). 12

 

● BAZTARRIKA. ( Lapke ). AZKOITIA. ( Azkoitia ). 18

● OYARBIDE . ( Hernani ). INSAUSTI. ( Hernani ). 5

 

 

● ANSOTEGI. ( Aldabide ). LAZKOZ. ( Aldabide ). 2

● GURRUTXAGA. ( Eple ). GARAGARZA. ( Eple ). 18

 

 

● OTXOA. ( Aldabide ). PETRIATI. ( Aldabide ). 18

● BIAIN. ( Antzuola ). BALERDI. ( Antzuola ). 12

 

 

● ARAKISTAIN. ( Zumaia ). ETXABE. ( Zumaia ). 9

● BOBADILLA. ( Barberito I ). MERINO. ( Barberito I ). 18

 

 

● AYESTA. ( Amurrio ). ALBIZURI. ( Amurrio ). 18

● ROLDAN. ( Ardoi ). SATRUSTEGI. ( Ardoi ). 11

 

 

● MARTINEZ. ( Titin III ). AZPITARTE. ( Titin III ). 18

● ZALAKAIN. ( Tolosa ). ESNAOLA. ( Tolosa ). 8

 

 

CADETES:

● AZKOITIA. ( Ilunpe ). UNANUE. ( Ilunpe ). 15

● HUITZI. ( Andoain ). MUJIKA. ( Andoain ). 18

 

 

● DELA FUENTE. ( Esteribar ). ZELAIA. ( Esteribar ). 0

● MINTEGI. ( Lapke ). URANGA. ( lapke ). 18

 

 

● IRURETAGOIENA. ( Usurbil ). ALBENIZ. ( Usurbil ). 18

● SANTESTEBAN. ( Erreka ). LOIARTE. ( Erreka ). 4

 

 

● FERNANDEZ. ( Fuenmayor ). PESO. ( Fuenmayor ). 18

● ANITUA . ( Añorga ). IZETA. ( Añorga ). 11

 

 

● LARRAZABAL. ( Amurrio ). ARANDIA. ( Amurrio ). 18

● ARDANAZ. ( Lagunak ). IRISARRI. ( Lagunak ). 7

 

 

● ABURUZA. ( Oiarpe ). SALABERRIA. ( Oiarpe ). 18

● D.ULTZURRUN. ( Buruzgain ). OLAGUE. ( Buruzgain ) 14

 

 

● ODRIOZOLA. ( Zestoa ). SALEGI. ( Zestoa ). 18

● SENAR. ( Lapke ). GALDOS. ( Lapke ). 9

 

 

● GOIKOETXEA. ( Tolosa ). UGARTEMENDIA. ( Tolosa ). 6

● ETXEBERRIA. ( Lapke ). URDANGARIN. ( Lapke ). 18

 

 

Infantiles

● KAÑAMARES. ( Ardoi ). MIGUELTORENA. ( Ardoi ). 17

● ILARREGI. ( Erreka ). MIKELARENA. ( Erreka ). 18

 

 

● OROZ. ( Ardoi ). ETXAGÚE. ( Ardoi ). 9

● SOTO. ( Buruzgain ). ELIZONDO. ( Buruzgain ). 18

 

 

● URIA. ( Andoain ). URRUZOLA. ( Andoain ). 0

● ETXEBERRIA. ( Buruzgain ). SARASA. ( Buruzgain ). 18

 

 

● OLAIZOLA. ( Añorga ). ORBEGOZO. ( Añorga ). 0

● URRESTARAZU. ( Lapke ). GARRIDO. ( Lapke ). 18

 

 

● LABAKA. ( Ilunpe ). EGIGUREN. ( Ilunpe ). 18

● EIZAGIRRE. ( Zestoa ). SASIAIN. ( Zestoa ). 4

 

 

● UITZI. ( Hernani ). OIARZABAL. ( Hernani ). 18

● IBARRA. ( Paz de Ziganda ). MURILLO. (Paz de Ziganda). 11

 

 

● PERURENA. ( Tolosa ). NALDAIZ. ( Tolosa ). 18

● ARISTI. ( Getaria ). ALKANTARA. ( Getaria ). 14

 

 

● ALBENIZ. ( Urretxu ). IBARLUZEA. ( Urretxu ). 18

● ARRILLAGA. ( Andoain ). BELOKI. ( Andoain ). 12

 

 

Alevines:

● ETXABIDE. ( Lesaka ). ORBEGOZO. ( Lesaka ). 17

● BALERDI. ( Zazpiturri ). MUJIKA. ( Zazpiturri ). 18

 

 

● ALDASORO. ( Lapke ). ASKARAI. ( Lapke ). 8

● OLIDEN. ( Añorga ). ANDUAGA. ( Añorga ). 18

 

 

● GAZTAÑAGA. ( Andoain ). ARRILLAGA. ( Andoain ). 14

● AZKUE. ( Ilunpe ). OTAEGI. ( Ilunpe ). 18

 

 

● GOROSTIDI. ( Abaltzisketa ). GOROSTIDI. ( Abaltzisketa ). 18

● BIDEZABAL. ( Ilunpe ). LABAKA. ( Ilunpe ). 14

 

 

● MANTEROLA. ( Hernani ). MARTIN. ( Hernani ). 14

● ELORZA. ( Txapagain ). ZULAIKA. ( Txapagain ). 18

 

 

● RUIZ . ( Txukun Lakua ). RUIZ. ( Txukun Lakua ). 10

● EZAMA. ( Ilunpe ). ZUBIMENDI. ( Ilunpe ). 18

 

 

● OLAVE. ( Barberito I ). IRUZUBIETA. ( Barberito I ). 10

● OTAEGI. ( Txapagain ). ZARRABEITIA. ( Txapagain). 18

 

 

● CANSECO. ( Fuenmayor ). FERNANDEZ. ( Fuenmayor ). 7

● ODRIOZOLA. ( Ilunpe ). LARRAÑAGA. ( Ilunpe ). 18

 

Benjamines:

 

● LANDA. ( Beasain ). MADINA. ( Beasain ). 18

● AZPIAZU. ( Ilunpe ). AZPIAZU. ( Ilunpe ). 8

 

 

● ASTIGARRAGA. ( Ilunpe ). ASTIGARRAGA. ( Ilunpe ). 15

● BARANDIARAN. ( Lapke ). AIZPURUA. ( lapke ). 18

 

 

● SARASUA. ( Ilunpe ). EGIGUREN. ( Ilunpe ). 18

● GAZTAÑAGA II. ( Andoain ). BEROZ II. ( Andoain ). 1

 

 

● LANZETA. ( Atzapar ). SEGUROLA. ( Atzapar ). 18

● ZIARZORO. ( Ilunpe ). ARTETXE. ( Ilunpe ). 17

Anuncios

También te podría gustar...

A %d blogueros les gusta esto: